Hayalim: „Sıfır Atık“Katılım Şartları
1. Yarışmaya 3-13 yaş arası her Çocuk Kulübü üyesi katılabilir. Katılımın kabulü için ebeveynlerin imzası gerekir. Katılımcılar kendi isimleri ve kişisel bilgileriyle başvuruda bulunmalıdırlar.

2. Yapılacak olan el becerisi atık malzemeler kullanılarak ve başka bir kişiden yardım alınmadan, tamamen kendi el becerisiyle yapılmalıdır.

3. Yarışmaya başvuru formu haricinde yapılan el becerisinin 1 adet önceki hali (kullanılan atık malzemeler) ve bir adet sonraki hali (el becerisinin bitmiş hali) olarak toplam 2 adet fotoğraf gönderilmesi gerekir. Bu fotoğrafları göndermekle üzerinde bulunan sınırsız kullanım hakkını IGMG’ye devrettiklerini kabul ederler.

4. Kullanım hakkı, fotoğraflar Çocuk Kulübü sitesi üzerinden gönderildiği andan itibaren devredilmiş sayılır. Kullanım hakkı için bir ödeme yapılmayacaktır.

5. Gönderilen fotoğrafların üzerinde başka kişilerin ya da ajansların da kullanım hakkı bulunmaması gerekir. Dolayısıyla fotoğrafların önceden herhangi bir yerde kullanılmamış olması şarttır.

6. Yarışmaya katılan fotoğrafların tüm kullanım, yayın ve üzerinde değişiklik yapma hakkı IGMG’ye devredilmiş sayılır.

7. Katılım şartlarının kriterlerine uymayan fotoğraflar yarışma dışı bırakılır.

8. Katılımcı gönderdiği her fotoğraf ile belirtilen tüm şartları kabul etmiş sayılır.

9. Kazanan katılımcıların isimleri yarışma bittikten kısa bir süre sonra hem e-posta yoluyla hem de IGMG sosyal medya sayfalarında açıklanacaktır.

10. Yargı yolu kapalıdır.

11. Yarışmaya katılım, fotoğraflar ve katılım formunun eksiksiz bir şekilde doldurularak teslim edilmesi ve belirtilen linkten veri koruma bilgilerinin kabul edilmesi durumunda onaylanacak ve kesinleşecektir.


Resimlerin en geç 1 Mayıs 2022 tarihinde saat 22:00’ye kadar bize ulaşmış olması gerekmektedir.