„Benim Kur’an‘ım“Sen de Kur’an’da yer alan hayvan veya bitkiler hakkında bilgilerin yer aldığı bir el becerisi hazırlayarak veya resim çizerek bizimle paylaş.

Katılım Şartları
1. Yarışmaya 3-13 yaş arası her Çocuk Kulübü üyesi katılabilir. Katılımın kabulü için ebeveynlerin imzası gerekir. Katılımcılar kendi isimleri ve kişisel bilgileriyle başvuruda bulunmalıdırlar.

2. Yapılacak olan etkinlik el becerisi veya resim türünden birisi olarak kabul edilecektir. Etkinlik başka bir kişiden yardım alınmadan, tamamen kendi kabiliyetiyle yapılmalıdır.

3. Yarışmaya başvuru formu haricinde, yapılan etkinliğin en az 1 adet fotoğrafının gönderilmesi gerekir. Bu fotoğrafların gönderilmesiyle sınırsız kullanım hakkının IGMG e.V.’ye devredildiği kabul edilmiş olur.

4. Kullanım hakkı, fotoğraflar Çocuk Kulübü sitesi üzerinden gönderildiği andan itibaren devredilmiş sayılır. Kullanım hakkı için bir ödeme yapılmayacaktır.

5. Gönderilen fotoğrafların üzerinde başka kişilerin ya da ajansların da kullanım hakkı bulunmaması gerekir. Dolayısıyla fotoğrafların önceden herhangi bir yerde kullanılmamış olması şarttır.

6. Yarışmaya katılan fotoğrafların tüm kullanım, yayın ve üzerinde değişiklik yapma hakkı IGMG’ye devredilmiş sayılır.

7. Katılım şartlarının kriterlerine uymayan fotoğraflar yarışma dışı bırakılır.

8. Katılımcı gönderdiği her fotoğraf ile belirtilen tüm şartları kabul etmiş sayılır.

9. Kazanan katılımcıların isimleri yarışma bittikten kısa bir süre sonra hem e-posta yoluyla hem de IGMG sosyal medya sayfalarında açıklanacaktır.

10. Yargı yolu kapalıdır.

11. Yarışmaya katılım, fotoğraflar ve katılım formunun eksiksiz bir şekilde doldurularak teslim edilmesi ve belirtilen linkten veri koruma bilgilerinin kabul edilmesi durumunda onaylanacak ve kesinleşecektir.


Teslim Tarihi
Yarışma başvurusunun en geç 9 Nisan 2024 tarihinde saat 22:00’ye kadar bize ulaşmış olması gerekmektedir.