„Peygamberimi Çok Seviyorum“Peygamberimize olan sevgini ona bir resim çizerek, el becerisi yaparak, mektup veya şiir yazarak bizimle paylaş!

Katılım Şartları
1. Yarışmaya 3-13 yaş arası her Çocuk Kulübü üyesi katılabilir. Katılımın kabulü için ebeveynlerin imzası gerekir. Katılımcılar kendi isimleri ve kişisel bilgileriyle başvuruda bulunmalıdırlar.

2. Yapılacak olan etkinlik resim, el becerisi, mektup veya şiir türünden birisi olarak kabul edilecektir. Etkinlik başka bir kişiden yardım alınmadan, tamamen çocuğun kendi kabiliyetiyle yapılmalıdır.
Önemli Not: Resim çiziminde Peygamber Efendimizin şahsı çizilmemelidir! Bu tür bir resim geldiği takdirde değerlendirmeye alınmayacaktır.

3. Yarışmaya başvuru formu haricinde, yapılan etkinliğin en az 1 adet fotoğrafının gönderilmesi gerekir. Bu fotoğrafların gönderilmesiyle sınırsız kullanım hakkının IGMG e.V.’ye devredildiği kabul edilmiş olur.

4. Kullanım hakkı, fotoğraflar Çocuk Kulübü sitesi üzerinden gönderildiği andan itibaren devredilmiş sayılır. Kullanım hakkı için bir ödeme yapılmayacaktır.

5. Gönderilen fotoğrafların üzerinde başka kişilerin ya da ajansların da kullanım hakkı bulunmaması gerekir. Dolayısıyla fotoğrafların önceden herhangi bir yerde kullanılmamış olması şarttır.

6. Yarışmaya katılan fotoğrafların tüm kullanım, yayın ve üzerinde değişiklik yapma hakkı IGMG’ye devredilmiş sayılır.

7. Katılım şartlarının kriterlerine uymayan fotoğraflar yarışma dışı bırakılır.

8. Katılımcı gönderdiği her fotoğraf ile belirtilen tüm şartları kabul etmiş sayılır.

9. Kazanan katılımcıların isimleri yarışma bittikten kısa bir süre sonra hem e-posta yoluyla hem de IGMG sosyal medya sayfalarında açıklanacaktır.

10. Yargı yolu kapalıdır.

11. Yarışmaya katılım, fotoğraflar ve katılım formunun eksiksiz bir şekilde doldurularak teslim edilmesi ve belirtilen linkten veri koruma bilgilerinin kabul edilmesi durumunda onaylanacak ve kesinleşecektir.


Teslim Tarihi
Yarışma başvurusunun en geç 20 Nisan 2023 tarihinde saat 22:00’ye kadar bize ulaşmış olması gerekmektedir.